Wyróżnienie dla uczennicy Gabrieli Wojciechowskiej w Konkursie Plastycznym Starostwa Powiatowego w Kielcach pod hasłem „Plakat ekologiczny”.

Powiększ

Na skróty

Zobacz galerię

Wyróżnienie dla uczennicy Gabrieli Wojciechowskiej w Konkursie Plastycznym Starostwa Powiatowego w Kielcach pod hasłem „Plakat ekologiczny”.

W miesiącu czerwcu 2024r. rozstrzygnięty został Konkurs Plastyczny Starostwa Powiatowego w Kielcach pod hasłem „Plakat ekologiczny”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV-VIII. Plakaty ekologiczne to jedne z najskuteczniejszych narzędzi do promowania i wspierania działań na rzecz ochrony środowiska. Tematyka plakatu ekologicznego była dowolna i mogła dotyczyć np. recyklingu, ochrony lasów, ochrony przed nadmiernym hałasem, zanieczyszczeniem powietrza, wody lub gleby. Plakat miał pokazać, że młode pokolenie chce żyć w czystym środowisku, bez obaw o swoje zdrowie, a troska o środowisko, to ważny element dbałości o ich przyszłość i bezpieczeństwo. Kilkoro uczniów naszej szkoły wykonało piękne prace plastyczne – Gabriela Wojciechowska, Aleksandra Wojciechowska, Bożena Bębacz, Natalia Drogosz, Aleksandra Stęplewska, Kacper Lipowski, Oliwia Lipowska, Szymon Skrzypiec. Dziękujemy wszystkim uczniom za piękne prace. Wyróżnienie w konkursie zdobyła uczennica klasy VII – Gabriela Wojciechowska. Gratulujemy!

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II
tel/fax 41 3061071, e-mail: zpo.jaworznia@piekoszow.pl
Jaworznia 93, 26-065 Piekoszów, woj. świętokrzyskie